Ödeme Yöntemi

 • Nasıl ödeme yapabilirim?

  İnternet sitemiz yeni kurulduğu için aktif olarak yalnızca havale ödeme sistemi mevcuttur. Siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için kredi kartıyla satış yapmak için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Ek olarak N11 mağazamız aktif olduğu için taksitli ve kredi kartı ile alışverişlerinizi oradan da yapabilirsiniz. Anasayfada bulunan "Mağazalarımız" linkinden N11 sayfamıza ulaşabilirsiniz.

 • Kargo süresi nedir?

  BC Organizasyon olarak siparişlerinizi en geç 3 gün içerisinde kargoya vermekteyiz. Bazı ürünlerde taleplere göre sipariş süresi size bildirilerek uzatılmaktadır. Bunun sebebi özel siparişlerde isme özel ürünler olduğu için üretim süresi değişkenlik gösterdiği için size bildiriyoruz.


 • İade hakkım var mı?

  Ürünlerimizin neredeyse tamamı cam ve ayna ürünleri olduğu için kargoda hassasiyet söz konusudur. Ürünlerinizi 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. BC Organizasyon olarak ürünlerimiz kendi imalatımız olduğu için kalite kontrol testinden geçirilmektedir. Ürün elinize ulaştığında iade etmek isterseniz sitemizde bulunan iade sayfasına girerek formu doldurmanız gerekmektedir.


  NOT: En önemli husus ürünü iade ederken kargolama bölümüdür. Ürünü elinize ulaştığı şekilde paketlemeniz gerekmektedir. İade edilen ürün kargoda hasar gördüğü takdirde iade kabul edilmemektedir.

Sipariş Süreci

 • Ödemeyi yaptım şimdi ne yapmam gerekiyor?

  Sitemizden yapılan alışverişlerde Havale/EFT ödeme yöntemi ile satın alma işlemi gerçekleştirirseniz sitemizde bulunan "Canlı Destek" bölümünden bize bildirebilirsiniz. Ekibimiz tarafından ödeme işlemi kontrol edildikten sonra siparişiniz hazırlanacaktır.